Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новосавицька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 20991916) був реорганізований і увійшов до складу Великоплосківської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Інформація

Не включені до реєстру виборців? Що робити і куди звертатись?

 

31 березня 2019 року відбудуться вибори Президента України. Право голосу на виборах мають громадяни України, які досягли на день їх проведення вісімнадцяти років, та є дієздатними. Аби уникнути непередбачуваних ситуацій, потрібно завчасно перевірити свої дані в реєстрі виборців.

Як це зробити?

1 спосіб. Особисто звернутись до відділу ведення державного реєстру. На території Великомихайлівського району виборець може звернутись до відділу ведення державного реєстру виборців апарату Великомихайлівської районної державної адміністрації, який знаходиться за адресою: вул. Центральна, 123, каб. № 26 (ІІ поверх) смт. Велика Михайлівка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67100, тел. (04859) 2-13-04, 2-13-05.

2 спосіб. Перевірити інформацію за допомогою мережі Інтернет. Для цього виборцю необхідно перейти за посиланням https://www.  drv.gov.ua в «Кабінет виборця».

Як бути, якщо Вас не включено до реєстру виборців?

Для включення до реєстру виборців потрібно особисто звернутись за місцем проживання до органу ведення реєстру виборців з письмовою заявою.

Які існують підстави для відмови у включені до реєстру виборців?

1) якщо встановлено, що особа не має права голосу;

2) якщо перевіркою встановлено невідповідність відомостей, зазначених у заяві та відомостей наданих відповідним органом, закладом, установою.

Особі, якій відмовлено у включенні до реєстру, повідомляється про це у письмовій формі.

Крім цього, якщо вам відмовлено у включені до реєстру, ви маєте право звернутись до суду з адміністративним позовом про включення до списку виборців без сплати судового збору, але не пізніш як за два дні до дня голосування.

 

 

За правовими консультаціями та юридичною допомогою можна звернутись до:

1.   Роздільнянського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги за адресою: м. Роздільна, вул. Незалежності, 2. тел.: (04853) 5-04-43, 5-03-66.

2.   Великомихайлівського бюро правової допомоги за адресою: смт. Велика Михайлівка, вул. Пушкіна, 2-б. тел.: (04859) 40 300;

 

 

Олена Зозулик

головний спеціаліст відділу

 «Захарівське бюро правової допомоги»

 

 

 

 

 

 

 


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *